Remonty mieszkań Wrocław – usługi remontowo budowlane

Remonty

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą tematyką remontów we Wrocławiu.

Oferujemy zarówno remonty generalne domów i mieszkań, jak i drobniejsze prace remontowo-wykończeniowe dotyczące przebudowy dowolnych pomieszczeń mieszkalnych i usługowych

Na przestrzeni wielu lat działalności przy wykonywaniu remontów na terenie Wrocławia oraz okolicznych miejscowości zdobyliśmy grono zaufanych podwykonawców, co pozwala nam na przejęcie opieki nad całym zleceniem bez konieczności angażowania w cały proces inwestora.

Jesteśmy w stałej współpracy z firmami wykonawczymi we Wrocławiu, które zajmują się:

  • instalacjami sanitarnymi i systemami grzewczymi,
  • instalacjami elektrycznymi,
  • posadzkami,
  • tynkami.

Ocieplenie poddaszy

Jednym z głównych profili naszej działalności w zakresie remontów są wszelkie elementy tzw. “suchej zabudowy” z płyt GK (potocznie “regipsy“). Specjalizujemy się w zabudowach poddaszy użytkowych i nieużytkowych. Wykonujemy te prace kompleksowo, czyli montujemy ruszt z profili aluminiowych, układamy wełnę mineralną jako warstwę termoizolacji (kiedy wykonywane jest ocieplenie poddasza) a następnie folię paroizolacyjną i płyty gipsowo-kartonowe. Po wyszpachlowaniu styków możemy przystąpić do malowania i oddać Państwu w pełni gotowe do użytku poddasze. Równocześnie z ww. pracami układamy niezbędne przewody instalacji elektrycznej a także rury wentylacyjne jeśli rodzaj pomieszczenia tego wymaga. Aby poznać cenę suchej zabudowy z płyt GK we Wrocławiu prosimy o kontakt.

Sucha Zabudowa

Ścianki działowe z płyt GK i sufity podwieszane

Poza poddaszami, płyty GK stosowane są do wydzielania pomieszczeń w miejscach gdzie ze względów konstrukcyjnych lub praktycznych niezbędna jest lekka zabudowa.

W przypadku walorów estetycznych płyty GK są najlepszym materiałem do ozdobnych i nietypowych wykończeń sufitów. Pozwalają na ukrycie lub urozmaicenie oświetlenia poprzez możliwość tworzenia półek, w których można chować czy to diody LED, czy też klasyczne oświetlenie halogenowe. Przy zastosowaniu płyt giętych możliwe jest formowanie niemal dowolnych kształtów co przy stosunkowo niewielkim koszcie (niskie ceny suchej zabudowy – potocznie “regipsów” we Wrocławiu) pozwala znacznie urozmaicić wygląd mieszkania (przykładowe zabudowy tego typu mogą Państwo zobaczyć w naszej galerii)

Remont Łazienki

Łazienka to newralgiczne pomieszczenie, ponieważ zawiera wiele elementów wykonanie których lepiej powierzyć doświadczonym fachowcom posiadającym odpowiednie wyposażenie i profesjonalny sprzęt. Odpowiednia izolacja pozwala na wykonanie prysznica bez brodzika, z wykorzystaniem odpływu liniowego. Profesjonalna maszyna do cięcia kafli na mokro pozwala nam na docinanie wszystkich rodzajów płytek, którym nie podołają amatorskie urządzenia. Doświadczenie płytkarza ujawnia się już przy prawidłowym rozmierzeniu płytek bez tworzenia kilkucentymetrowych docinków, które psują estetykę.

Przy wykańczaniu czy remoncie łazienki oczywiście kompleksowo zajmujemy się również instalacjami elektrycznymi, wentylacją, białym montażem (w skład którego wchodzi montaż i podłączenie wanny, kabiny prysznicowej, brodzika, baterii umywalkowej i natryskowej, deszczowni, umywalki, automatu spłukującego – tzw. “geberit”, oraz miski ustępowej WC).

Olszewscy S.C. – przeprowadzamy małe i duże remonty Wrocław ul. Bystrzycka 26, tel. 71 351 08 56. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki “Realizacje”, w której można zobaczyć wykonane przez nas prace budowlano remontowe na terenie Wrocławia i okolic.