OLSZEWSCY FIRMA BUDOWLANA S.C.

Działamy od 1989r.

Budowa domów

szalunek stropu żelbetowego

Podstawowym profilem działalności naszej firmy jest budowa domów jednorodzinnych we Wrocławiu. Od momentu rozpoczęcia działalności wybudowaliśmy już kilkadziesiąt obiektów - w większości domów na terenie Dolnośląskiego.

 

Oferujemy kompleksową obsługę procesu budowlanego od momentu wbicia pierwszej łopaty, aż do oddania w Państwa ręce przygotowanego "pod klucz" domu jednorodzinnego na terenie Wrocławia. Dzięki wyrobionym, poprzez wieloletnią działalność, kontaktom w branży budowlanej jesteśmy w stanie zapewnić realizację inwestycji w sposób jak najmniej absorbujący dla inwestora. Począwszy od zapewnienia materiałów, poprzez niezbędny sprzęt, aż do zapewnienia niezbędnego nadzoru kierownika budowy z wymaganymi uprawnieniami, oraz współpracę ze sprawdzonymi podwykonawcami z niemal każdej branży.

Remonty budynków

Poza całościową budową domów w województwie Dolnośląskim zajmujemy się również remontami budynków istniejących, zarówno w zakresie konstrukcyjnym jak i wykończeniowym, oraz wszelkimi innymi pracami ogólnobudowlanymi.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, oraz do kontaktu drogą telefoniczną: +48 660-488-818

lub mailową: firma@olszewscy.org.pl

Zapraszamy do odwiedzenia zakłądki "Realizacje", w której można zobaczyć nasze budowy

 

KONTAKT

firma[at]olszewscy.org.pl

 

Henryk Olszewski: +48 660-488-818

 

Nasz adres:

Wrocław, ul. Bystrzycka 26

54-215 Wrocław

 

Firma budowlana Olszewscy Wrocław

 

Zobacz także: